X
Задать город Ивано-Франковск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Графиня Марица в Ивано-Франковске

Графиня Марица

Ивано-Франковск, 18 ноября 2017 г, 18:00
Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка
вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ
Ивано-Франковск
+380445905555
Продажа закрыта
Зав’язана на завжди актуальній темі кохання, постановка розповідає про складну долю головних героїв, які знайшли своє щастя лише вдома, у своїх витоків. Історія вчить нас любити — гаряче і щиро, довіряючи один одному і прощаючи всі дрібні образи. Але не тільки почуття між людьми стають ключовими — в контексті також можна вловити і розмову про цінності своєї культурної спадщини, повагу до власної країни. В цілому, оперета покликана розбудити свідомість глядача, закликати його до нових позитивних кроків на шляху до самовизначення.Графиня Марица в других городах:

23чт ноября, 2017

КиевТеатр Оперетты

19:00 250 - 250 1 шт. купить
14чт декабря, 2017

КиевТеатр Оперетты

19:00 40 - 300 50+ шт. купить
28вс января, 2018

КиевТеатр Оперетты

19:00 40 - 350 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Графиня Марица можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Графиня Марица в Ивано-Франковске состоится 18 ноября 2017 г, 18:00, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка.

Зав’язана на завжди актуальній темі кохання, постановка розповідає про складну долю головних героїв, які знайшли своє щастя лише вдома, у своїх витоків. Історія вчить нас любити — гаряче і щиро, довіряючи один одному і прощаючи всі дрібні образи. Але не тільки почуття між людьми стають ключовими — в контексті також можна вловити і розмову про цінності своєї культурної спадщини, повагу до власної країни. В цілому, оперета покликана розбудити свідомість глядача, закликати його до нових позитивних кроків на шляху до самовизначення.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X