Задать город Ивано-Франковск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Істальгія в Ивано-Франковске - 1

Істальгія

Ивано-Франковск, 04 октября 2014 г, 17:30
К-ц «Люм'єр» К-ц «Люм'єр»
вул. М. Грушевського, 3
Ивано-Франковск
+380445905555
Продажа закрыта
ІСТАЛЬГІЯ Країна: Україна, Німеччина, Сербія, 2012 Хронометраж: 100 хв. Жанр: драма Режисер: Дар’я Онищенко У ролях: Ніна Ніжерадзе, Карл Маркович, Вук Костич, Іван Добронравов, Георг Фрідріх, Леа Морнар, Марія Шкаричич, Олексій Горбунов Три історії кохання, три європейські міста, три сюжетні лінії. Літня емігрантка з України і колишній сербський боксер відокремлені мовним бар'єром від німецького суспільства. Їх об'єднує слов’янська культура і власні діти, які досі живуть в Україні та Сербії. Що їх там тримає?

Заказать и купить билеты на Істальгія можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Істальгія в Ивано-Франковске состоится 04 октября 2014 г, 17:30, К-ц «Люм'єр».

ІСТАЛЬГІЯ

Країна: Україна, Німеччина, Сербія, 2012

Хронометраж: 100 хв.

Жанр: драма

Режисер: Дар’я Онищенко

У ролях: Ніна Ніжерадзе, Карл Маркович, Вук Костич, Іван Добронравов, Георг Фрідріх, Леа Морнар, Марія Шкаричич, Олексій Горбунов

Три історії кохання, три європейські міста, три сюжетні лінії. Літня емігрантка з України і колишній сербський боксер відокремлені мовним бар'єром від німецького суспільства. Їх об'єднує слов’янська культура і власні діти, які досі живуть в Україні та Сербії. Що їх там тримає?

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber