Задать город Ивано-Франковск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Ансамбль танца им. П.Вирского в Ивано-Франковске - 1

Ансамбль танца им. П.Вирского

Ивано-Франковск, 06 мая 2017 г, 19:30
Ивано-Франковский академический обласной украинский музыкально-драматический театр имени Ивана Франка Ивано-Франковский академический обласной украинский музыкально-драматический театр имени Ивана Франка
вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ
Ивано-Франковск
+380445905555
Продажа закрыта
Кожен виступ ансамблю - унікальний союз кольору, енергії і артистизму. Яскраві і виразні рухи, карколомнi стрибки, блискавичні обертання і динаміка танців ,яка змiнюється - від меланхолії до ейфорії. Той, хто прийде на їх виступ, ніколи не забуде те, що побачить. Це абсолютно унікальні враження, які ви не отримаєте вiд жодного іншого танцювального колективу. Хоча хореографія Павла Вірського та Мирослава Вантуха бере свої витоки в народному матеріалі, вона створена для професійних танцівників: як спочатку помічали глядачі, жоден селянин чи сільський житель не танцює так театрально. Ансамбль імені Вірського - найсильнішi артисти, пристраснi, повнi життя, веселi, прекрасно тренованi, з неймовірною енергетикою. Енергія, віртуозність, майстерність і оригінальна інтерпретація народних стилів різних країн змусили весь світ аплодувати ансамблю Вірського.

Ансамбль танца им. П.Вирского в других городах:

20вт марта, 2018

КиевFreedom

19:00 200 - 550 50+ шт. купить
27вт марта, 2018

КиевFreedom

19:00 200 - 550 50+ шт. купить
19чт апреля, 2018

Кривой РогДК «Северный»

18:30 100 - 250 50+ шт. купить
20пт апреля, 2018

БердянскБердянский город...

18:00 240 - 290 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Ансамбль танца им. П.Вирского можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Ансамбль танца им. П.Вирского в Ивано-Франковске состоится 06 мая 2017 г, 19:30, Ивано-Франковский академический обласной украинский музыкально-драматический театр имени Ивана Франка.

Кожен виступ ансамблю - унікальний союз кольору, енергії і артистизму. Яскраві і виразні рухи, карколомнi стрибки, блискавичні обертання і динаміка танців ,яка змiнюється - від меланхолії до ейфорії.

Той, хто прийде на їх виступ, ніколи не забуде те, що побачить. Це абсолютно унікальні враження, які ви не отримаєте вiд жодного іншого танцювального колективу.

Хоча хореографія Павла Вірського та Мирослава Вантуха бере свої витоки в народному матеріалі, вона створена для професійних танцівників: як спочатку помічали глядачі, жоден селянин чи сільський житель не танцює так театрально.

Ансамбль імені Вірського - найсильнішi артисти, пристраснi, повнi життя, веселi, прекрасно тренованi, з неймовірною енергетикою.

Енергія, віртуозність, майстерність і оригінальна інтерпретація народних стилів різних країн змусили весь світ аплодувати ансамблю Вірського.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber