Задать город Ивано-Франковск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Розділові в Ивано-Франковске

Розділові

Ивано-Франковск, 27 февраля 2017 г, 20:00
Муздрамтеатр им. И. Франко Муздрамтеатр им. И. Франко
ул. Независимости, 42
Ивано-Франковск
+380445905555
Продажа закрыта
Розділові текст/голос: Сергій Жадантанець: Andrea Maria Handlerзвук: Олексій Ворсоба/Влад Креймервідео: Микола Карабіновичідея: Оля Михайлюк Сергій Жадан: Наш проект присвячений дуже тонкій та зникомій матерії — матерії ніжності. А про ніжність говорити настільки ж просто, наскільки й безсенсовно. Саме тому виникає спокуса в розмові про неї застосовувати не так слова, як окремі літери, не так музику, як окремі звуки, не так танок, як окремі рухи. Адже ніжність це і є окремі рухи. Проект задуманий як листування між Ним і Нею. За основу взяті поетичні твори Сергія Жадана з «Месопотамії» та інших збірок. Додається й кілька прозових фрагментів. «Його» тексти читатиме автор, Сергій Жадан. «ЇЇ» епізоди — графічні символи на екрані та contemporary dance. За увесь твір слово «любов» згадується 15 разів, 9 разів — «ніжність» і «нічого», і 2 рази — слово «війна». Упродовж твору Вони проживають найгостріші і найніжніші моменти, які завжди супроводжує музика. Музичну канву створюють акордеон, електро-скрипка та інші електронні інструменти. Поезія та музика звучатимуть, змінюючи та доповнюючи одне одного, надаючи твору та простору відкритості і непередбачуваності.


Заказать и купить билеты на Розділові можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Розділові в Ивано-Франковске состоится 27 февраля 2017 г, 20:00, Муздрамтеатр им. И. Франко.

Розділові

текст/голос: Сергій Жадан
танець: Andrea Maria Handler
звук: Олексій Ворсоба/Влад Креймер
відео: Микола Карабінович
ідея: Оля Михайлюк

Сергій Жадан: Наш проект присвячений дуже тонкій та зникомій матерії — матерії ніжності. А про ніжність говорити настільки ж просто, наскільки й безсенсовно. Саме тому виникає спокуса в розмові про неї застосовувати не так слова, як окремі літери, не так музику, як окремі звуки, не так танок, як окремі рухи. Адже ніжність це і є окремі рухи.

Проект задуманий як листування між Ним і Нею. За основу взяті поетичні твори Сергія Жадана з «Месопотамії» та інших збірок. Додається й кілька прозових фрагментів. «Його» тексти читатиме автор, Сергій Жадан. «ЇЇ» епізоди — графічні символи на екрані та contemporary dance. За увесь твір слово «любов» згадується 15 разів, 9 разів — «ніжність» і «нічого», і 2 рази — слово «війна». Упродовж твору Вони проживають найгостріші і найніжніші моменти, які завжди супроводжує музика. Музичну канву створюють акордеон, електро-скрипка та інші електронні інструменти. Поезія та музика звучатимуть, змінюючи та доповнюючи одне одного, надаючи твору та простору відкритості і непередбачуваності.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber