Задать город Ивано-Франковск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Скрябин в Ивано-Франковске - 1

Скрябин

Ивано-Франковск, 10 ноября 2014 г, 19:00
Ивано-Франковский театр им. И. Франко Ивано-Франковский театр им. И. Франко
ул. Независимости, 42
Ивано-Франковск
+380445905555
160 - 200 грн. UAH 103
Отменено
Скрябін: найкращі пісні для найліпших людейА пам'ятаєш? А не забудеш?Гурт «Скрябін» вийде на сцену, щоб зіграти найкращі хіти, написанні за всю власну історію. Зі сцени пролунають пісні майже з усіх альбомів різних періодів : «Люди, як кораблі», «Мовчати», «Старі фотографії», «Спи собi сама» та ще безліч улюблених композицій цілої країни.Це буде перший великий сольний концерт гурту після трагічних змін у його складі. Роль вокаліста виконає фіналіст шоу «Голос Країни», підлеглий доброго товариша Кузьми -- Олександра Пономарьова,  Євген Толочний, який приєднався до гурту цього літа.Все буде драйвово,  голосно та дуже душевно. Так, як це було на концертах  «Скрябін»  раніше.Так, як вмів і любив Кузьма.

Возврат денег за билеты будет производиться на местах покупки.

Заказать и купить билеты на Скрябин можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Скрябин в Ивано-Франковске состоится 10 ноября 2014 г, 19:00.

Скрябін: найкращі пісні для найліпших людей

А пам'ятаєш?
А не забудеш?

Гурт «Скрябін» вийде на сцену, щоб зіграти найкращі хіти, написанні за всю власну історію. Зі сцени пролунають пісні майже з усіх альбомів різних періодів : «Люди, як кораблі», «Мовчати», «Старі фотографії», «Спи собi сама» та ще безліч улюблених композицій цілої країни.

Це буде перший великий сольний концерт гурту після трагічних змін у його складі. Роль вокаліста виконає фіналіст шоу «Голос Країни», підлеглий доброго товариша Кузьми -- Олександра Пономарьова,  Євген Толочний, який приєднався до гурту цього літа.

Все буде драйвово,  голосно та дуже душевно. Так, як це було на концертах  «Скрябін»  раніше.

Так, як вмів і любив Кузьма.