Задать город Ивано-Франковск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Сорочинская ярмарка в Ивано-Франковске

Сорочинская ярмарка

Ивано-Франковск, 17 ноября 2017 г, 18:00
Ивано-Франковский академический обласной украинский музыкально-драматический театр имени Ивана Франка Ивано-Франковский академический обласной украинский музыкально-драматический театр имени Ивана Франка
вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ
Ивано-Франковск
+380445905555
Продажа закрыта
«Сорочинський ярмарок» – масштабний національний проект, в якому представлені багатства українського народного промислу, широта української душі та народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. Глядачі за лічені секунди поринають у це галасливе й колоритне дійство та слідкують за долями головних героїв, які вміють кохати, дружити, співчувати, бути щирими й жити з відкритим серцем.«Сорочинський ярмарок» – це яскравий зразок української класичної оперети, основоположником якої в Україні  вважається  О. Рябов.У 2010 році «Сорочинський ярмарок» у версії Національної оперети було нагороджено престижною театральною премією «Київська Пектораль» як «Кращу музичну виставу».

Заказать и купить билеты на Сорочинская ярмарка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Сорочинская ярмарка в Ивано-Франковске состоится 17 ноября 2017 г, 18:00, Ивано-Франковский академический обласной украинский музыкально-драматический театр имени Ивана Франка.

«Сорочинський ярмарок» – масштабний національний проект, в якому представлені багатства українського народного промислу, широта української душі та народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. Глядачі за лічені секунди поринають у це галасливе й колоритне дійство та слідкують за долями головних героїв, які вміють кохати, дружити, співчувати, бути щирими й жити з відкритим серцем.

«Сорочинський ярмарок» – це яскравий зразок української класичної оперети, основоположником якої в Україні  вважається  О. Рябов.

У 2010 році «Сорочинський ярмарок» у версії Національної оперети було нагороджено престижною театральною премією «Київська Пектораль» як «Кращу музичну виставу».

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber