Задать город Ивано-Франковск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт ТНМК (Танок на майдані Конґо) в Ивано-Франковске - 1

ТНМК (Танок на майдані Конґо)

Ивано-Франковск, 20 мая 2014 г, 19:00
Областная филармония Областная филармония
ул. Л. Курбаса, 3
Ивано-Франковск
+380445905555
Продажа закрыта
Танок на майдані Конґо (ТНМК) –  український хіп-хоп гурт, заснований у 1996 році в Харкові, за версією музичної премії "ЮНА" – один з шести кращих українських гуртів  за останні 20 років.   Крім того ТНМК є переможцями фестивалю «Червона Рута-97» (кращий танцювальний проект і кращий шлягер фестивалю «Зробі мені хіп-хоп»), двічі отримувала Золоте перо Жар-Птиці від фестивалю «Таврійські Ігри» в номінації «Краща Альтернативна Група». В арсеналі гурту: 30 відеокліпів; 5 номерних альбомів; 4 спеціальних проекти, виданих на CD; 2 DVD. ТНМК брали участь в більш ніж 100 фестивалях в Україні, Канаді, Франції, Германії, Польщі, Угорщині, Росії. ТНМК записали більше 20 дуетів з артистами з різних країн -  Apollo  440 (Англія),  Mgzavrebi  (Грузія), Михей (Росія), «ВІА Гра», Софія Ротару, Ніна Матвієнко і т.д.


Заказать и купить билеты на ТНМК (Танок на майдані Конґо) можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт ТНМК (Танок на майдані Конґо) в Ивано-Франковске состоится 20 мая 2014 г, 19:00.

Танок на майдані Конґо (ТНМК) –  український хіп-хоп гурт, заснований у 1996 році в Харкові, за версією музичної премії "ЮНА" – один з шести кращих українських гуртів  за останні 20 років.  

Крім того ТНМК є переможцями фестивалю «Червона Рута-97» (кращий танцювальний проект і кращий шлягер фестивалю «Зробі мені хіп-хоп»), двічі отримувала Золоте перо Жар-Птиці від фестивалю «Таврійські Ігри» в номінації «Краща Альтернативна Група».

В арсеналі гурту:
30 відеокліпів;
5 номерних альбомів;
4 спеціальних проекти, виданих на CD;
2 DVD.

ТНМК брали участь в більш ніж 100 фестивалях в Україні, Канаді, Франції, Германії, Польщі, Угорщині, Росії. ТНМК записали більше 20 дуетів з артистами з різних країн -  Apollo  440 (Англія),  Mgzavrebi  (Грузія), Михей (Росія), «ВІА Гра», Софія Ротару, Ніна Матвієнко і т.д.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram